„Droga do zmian” Codziennik Wyzwanie 90 dni !!!!

To pierwszy i jedyny w Polsce …a najprawdopodobniej jedyny na całym świecie… notes dla każdego, kto pracuje z pierwszą oraz z drugą zmianą numerologiczną (harmonizacją numerologiczną). Jest to notes również dla tych, którzy są wiele lat po zmianach numerologicznych i chcą je odświeżyć i wzmocnić!

Jest to notes od początku do końca przygotowany pod kątem numerologicznym, więc w jego wnętrzu i zewnętrzu nie ma przypadku.

To notes który, ma motywować i inspirować  przez 90 dni do pracy ze zmianą numerologiczną!!!!

Większość ludzi chce i potrzebuje zmian, jednak tylko nieliczni  maja w sobie parę czyli odwagę, by ruszyć z miejsca, które jest już mega niewygodne. To  właśnie dla Was powstał ten notes!

Codziennie przez 90 dni będziecie pokonywać swoje …lenistwo J,aby  zmienić w swoim życiu to, czego już nie potrzebujecie na to …co jest Waszym pragnieniem!!!

Zmiana numerologiczna wzmacnia każdą życiowa zmianę!!!

Jej „magia” polega na wzmocnieniu potencjałów, z którymi się rodzimy!!! Dzięki temu wzmocnieniu łatwiej przechodzimy przez wyzwania życiowe, ponieważ  mamy więcej  wewnętrznej mocy, energii by je przejść! Zmiana numerologiczna to nie czary mary, to codzienna praca nad sobą i nad tym, aby usunąć lęki przed byciem, tak naprawdę sobą i życiem w taki sposób jak chcemy a  nie jak nam kazano!

Notes „Droga do zmian” jest wydany w dwóch opcjach  – na sprężynce i ze standardową okładką (klejoną) – co, kto lubi a okładka jest w przepięknym złotym kolorze. Format notesu – A5.

Autor: Joanna Babicz-Skibiński

Od zamówienia i zaksięgowania przelewu na koncie dajcie mi 3 na realizację. Potrzebuję zlecić druk w drukarni.

PLN80+koszt przesyłki
Zapraszam do zamówień