DZIEWIĄTKA 9

Jeśli jesteś 9-ką to masz charakter altruisty. Masz dobrze rozwiniętą intuicję, jesteś uczuciowa, wrażliwa, łączysz predyspozycje psychiczne z darem przewidywania. Nie pozostajesz obojętna na ludzką krzywdę. Odczuwasz spełnienie kiedy pomagasz innym i uczestniczysz w zmianie świata na lepsze! Bywasz także osobą silną, władzą a nawet wybuchową. Z dużą inteligencją. Często się zdarza, że zaczynasz naukę i jej nie kończysz. Najbardziej niezależna i indywidualistyczna osobowość. Upodobania do podróży i duża potrzeba kontaktu z przyrodą.

1    2/11    3    4/22    5    6/33    7    8/44    9

Umów się na spotkanie

Z Michałem Skibińskim przyjaźnimy się już od wielu lat i pomimo, że zawsze byłem sceptycznie nastawiony do numerologii, dzięki jego osobowości i podejściu do całego zagadnienia zdecydowałem się na “portret numerologiczny”, który wystawił mi Michał. Zaznaczę na samym początku, że nigdy nie zdecydowałbym się na to u innej osoby, bo zwyczajnie w świecie nie byłem nigdy w stu procentach przekonany do całej sprawy, a dzięki temu, że Michała znam od wielu lat, zdecydowałem się spróbować.

Czy było warto? Mój “portret numerologiczny” dostałem od Michała jakieś dwa lata temu, w momencie kiedy zadawałem sobie wiele pytań na tematy związane z moją dalszą przyszłością. Właśnie w tamtym okresie zostałem ojcem, byłem tuż po ślubie i pomimo tego, że nie miałem problemów finansowych w mojej głowie gromadziło się wiele myśli, nieuporządkowanych, związanych z odpowiedzialnością za córkę, rodzinę, związanych z moja karierą zawodową, a może bardziej z tym, czy chcę dalej robić to co robię. Stojąc na rozstaju to właśnie Michał i niedoceniana przeze mnie numerologia okazały się bodźcem do zmian, które wdrożyłem w życie i jestem z nich bardzo zadowolony. Przeprowadziłem się z rodziną za granicę i pomimo, że nie kierowały nami pobudki finansowe, a raczej chęć spróbowania czegoś nowego, poznania nowych ludzi, “poczucia” innej kultury i nowego miejsca, nasza decyzja bez pomocy Michała i numerologii pewnie nie byłaby wcielona w życie… Dziś cały czas kieruję się radami, które dał mi Michał i wiele swoich decyzji opieram na moim “portrecie numerologicznym”. Tak więc mogę przyszłym klientom Michała, a także osobom niezdecydowanym, ale pragnącym uporządkować swoje życie, osobom które chcą konkretnych odpowiedzi, dat i dni – wizytę u znakomitego fachowca jakim jest Michał Skibiński, a z drugiej strony wizytę u uczciwego i serdecznego człowieka, który każdą osobę, potraktuje tak samo jak potraktował mnie.

W swoim imieniu, mogę uczciwie polecić Państwu wizytę u Michała.

Paweł 9-ka numerologiczna

***

Gorąco polecam usługi Pana Michała wszystkim, którzy chcą wpłynąć na swój los. Spotkanie z Panem Michałem, to spotkanie nie tylko z profesjonalizmem i ogromną wiedzą, ale przede wszystkim spotkanie z ciekawym człowiekiem, które w moim przypadku zaowocowało szeregiem pozytywnych zmian w moim życiu. Zaintrygowana rozmową poprzedzającą nasze spotkanie, skorzystałam z oferty przygotowania pełnego profilu numerologicznego.

Profesjonalnie zebrany materiał został szczegółowo omówiony, a wszelkie istotne kwestie drobiazgowo opisane i wyjaśnione. Moje wewnętrzne przekonanie o mocy, jaką mają liczby oraz wiedza, którą podzielił się ze mną Pan Michał sprawiły, że zaczęłam pod okiem Pana Michała  stosować się do Jego instrukcji, kładąc szczególny nacisk na moją własną pracę, systematyczność i konsekwencję. Już w krótkim czasie zauważyłam pozytywne zmiany, a wiedza dotycząca liczb pozwoliła  i pozwala mi wzmacniać moje działania. Przykładem jest chociażby świadomość wagi liczb w kontekście dat, w których podpisuję ważne dokumenty i dalszego biegu zdarzeń. Zmiana energii przełożyła się na zmianę mojego zachowania, a także wyglądu (promienna twarz, radość życia, lekkość). W moim otoczeniu zaczęli pojawiać się pozytywni ludzie. Sfera zawodowa także nabrała dobrego tempa. Wszystko zaczęło iść swoim torem!

Jestem bardzo wdzięczna losowi, że miałam możliwość spotkania Pana Michała na swojej drodze. Dziękuję za to codziennie i polecam Jego usługi.

Iwona 9-ka numerologiczna