DWÓJKA 2/11

 2/11 Jeśli jesteś 2-ką jesteś osobą łagodną, nastawioną pokojowo. Masz wrodzony takt i dyplomację. Masz dużo serdeczności i wyrozumiałości. Bywasz też nadwrażliwa, drobiazgowa, skrupulatna. Dar łagodzenia napięcia wśród ludzi, z którymi przebywasz. Cenisz rzeczy szlachetne i i wytworne! Przeżywasz głeboko sztukę, szczególnie muzykę. Bardzo ważną rolę odgrywają emocje.
Natomiast osoba o wibracji mistrzowskiej 11  ma także wiele cech 2. Ma wiele talentów jak i obowiązków wobec świata. Mieszają się tu cechy 1 jak i 2! Daleko rozwinięta dyplomacja i możliwości negocjacji, ma charyzmę. Nie obca jest dla nich materia. Duże umiejętności w zgłębianiu i zrozumieniu psychiki człowieka.

1    2/11    3    4/22    5    6/33    7    8/44    9

Umów się na spotkanie

Moja przygoda z numerologia zaczęła się nieśmiało prawie 2 lata temu, przy jakimś okazyjnym spotkaniu z Panem Michałem Skibińskim. Potrzebowałam roku, aby wewnętrznie dojrzeć do tego, aby powierzyć swój los w ręce Pana Michała. Pan Michał opisał mój pełen profil numerologiczny i zaproponował zmianę. Zaproponowana zmiana i serdeczne rozmowy z Panem Michałem skutecznie wzmocniły moje poczucie własnej wartości co przełożyło się na większa asertywność, tak potrzebną mi w pracy, ale też i w rodzinie. Od czasu współpracy z Panem Michałem udało mi się zrealizować dwa zamierzenia, z których jedno odkładałam przez 6 lat, a drugie dekadę dłużej…

Dzięki panu Michałowi czuję się mocniejsza i wiem, że droga samorozwoju, która sobie obrałam jest słuszna.

Alicja 11-ka numerologiczna

***

Spotkanie z Panem Michałem Skibińskim zapoczątkowało wiele pozytywnych zmian w moim życiu osobistym i zawodowym. Poprzez numerologię Pan Michał pokazał mi jak mogę wykorzystać swoje talenty i cechy osobowości, by wieść szczęśliwe i satysfakcjonujące życie. Pan Michał wykazał się przy tym pełnym profesjonalizmem, a numerologia od czasu naszego pierwszego spotkania (prawie 2 lata) towarzyszy mi na co dzień.

Zatem, jeśli jesteś gotowy by dowiedzieć się o drzemiących w Tobie możliwościach i wykorzystać je, by wzbogacić swoje życie serdecznie polecam.

Karolina 11-ka numerologiczna

***
Michał jest osobą rzetelną , sumienną i o fantastycznym poczuciu humoru. Jego podejście do człowieka jak i numerologii jest imponujące, zawsze znajdzie czas żeby porozmawiać, doradzić .Swoją pracę, która jest zarazem jego hobby i pasją traktuje z jak największym zaangażowaniem. Jeżeli kiedykolwiek zastanawialiście się czym jest numerologia to spokojnie możecie zapytać o to Michała na pewno poświęci Wam całą swoją uwagę aby wyjaśnić czym ona naprawdę jest…

Jolanta 11-ka numerologiczna