ÓSEMKA 8/44

 Jeśli jesteś 8-ką to jesteś przysłowiowym „wojownikiem” z urodzenia, z silną osobowością. Uparta osoba, ambitna, z dużą charyzmą i siłą woli. Masz dalekosiężne marzenia a co ważne siłę i determinacje aby to osiągnąć! Osoba konkretna, praktyczna i realistyczna. Masz smykałkę do finansów. Potrafisz pracować ponad miarę i brać na siebie zbyt wiele zobowiązań co może skutkować różnymi niedomaganiami. W momentach zagrożenia czy wzmożonego stresu potrafi zachować zimną krew i kierować innymi. Lubisz władzę, sukces i wyzwania. Masz swoje zasady, a w  słowniku nie ma słowa „nie da się”! Posiadasz zdolności uzdrowicielskie!
Natomiast osoby o wibracji mistrzowskiej 44  najmocniejsza z mistrzowskich wibracji. Duże a nawet wybitne możliwości w osiągnięciu sukcesu. Z misją niesienia pomocy i humanitaryzmu. Z dużą charyzmą i działaniami na skalę dalekosiężną.

1    2/11    3    4/22    5    6/33    7    8/44    9

Umów się na spotkanie

Jako numerolog Michał jest bardzo rzetelny i pełen szczerego zaangażowania w wykonywanie swojej pracy. To co robi, traktuje z powagą i szacunkiem. Jest w tym bardzo rzetelny i poufny. Michał ewidentnie ma swoją silną wizję i misję dotyczącą numerologii w życiu, czemu daje wyraz publikacją codziennych darmowych interpretacji numerologicznych. Przez zaangażowanie się w tą czynność Michał pokazuje swoje pełne zainteresowanie dobrem swoich klientów i ogólnie ludzi zainteresowanych numerologią. Co
im z kolei pomaga w zrozumieniu tendencji określonego dnia, i codziennego korzystania z dobrodziejstw numerologii.

Ania 8-ka numerologiczna

***

Michała Skibińskiego poznałam we wrześniu 2013 na targach Medycyny Naturalnej. Nasza pierwsza rozmowa trwała godzinę, po tym zdecydowałam się na wizytę konsultacyjną.

Michał uświadomił mi dlaczego mimo tkwiącego we mnie ogromnego potencjału „nie mogę ruszyć z miejsca”. Zawsze czułam, że coś mnie powstrzymuje, coś mnie blokuje, mimo że sama kładłam duży nacisk na samorozwój. To potwierdziła numerologia. Zamówiłam portret numerologiczny a następnie konsultacje biznesowe, gdyż planowałam założyć własną działalność gospodarczą.

Michał jest osobą bardzo zaangażowaną w to co robi. Ma ogromną wiedzę nie tylko na temat numerologii, lecz również energetyki człowieka, wykorzystuje różne metody z klientem. W tej chwili (luty 2014) jestem właścicielką firmy, o której marzyłam wiele lat, robię to co lubię, odcinam więzy, które nie mają już racji bytu, czuję pewność tego co robię i kim jestem. Czuję, że ruszyłam z miejsca.

Oczywiście podejmowałam wiele działań, aby dotrzeć do miejsca, w którym jestem, jednak nie wątpię, że jednym z ważniejszych była współpraca z Michałem. Dziękuję.

Dorota Klepacka dLab Laboratorium Terapii Naturalnych Warszawa