SZÓSTKA 6/33

Jeśli jesteś 6-ką to charakteryzujesz się łagodnością, wrażliwością. Bardzo ważne są dla Ciebie uczucia, opiekuńczość oraz rodzina. Często jesteś obarczona/y rodzinnymi obowiązkami co może przeszkadzać w realizacji tego czego pragniesz. Jesteś lubiana i podziwiana, stwarzasz przyjazną atmosferę wokół siebie. Romantyczna i idealistyczna persona. Prawie zawsze szlachetna, honorowa i etyczna, jest też druga strona objawiająca się tendencjami do zazdrości. Występuje typ 6-ek pracusiów albo leniwców. Lubią życie i umieją z niego korzystać.
Natomiast osoba o wibracji mistrzowskiej 33 jest obdarzona bardzo dużymi atutami intelektualnymi, twórcza i utalentowana. Ma rozwiniętą intuicję. Przychodzisz aby dużo zrobić dla ludzkości, powinnaś uważać aby nie popaść w zadufanie i zarozumialstwo.

1    2/11    3    4/22    5    6/33    7    8/44    9

Umów się na spotkanie

Agnieszka 6-ka numerologiczna

Szczerze i gorąco polecam usługi Michała – jest absolutnie profesjonalny, taktowny, pomocny i posiada rzadką dziś umiejętność słuchania drugiego człowieka. Jego ogromna wiedza pozwala na głęboką analizę i dokonanie zmian, które w moim przypadku zaowocowały już po kilku dniach od spotkania.