Michał Skibiński

Pierwsze kontakty z numerologią miałem już w 1999 roku. Początkowo ograniczały się one tylko do książek oraz różnych publikacji. Przełomowym momentem było poznanie Gladys Lobos w roku 2005, który to rok dał start nowemu rozdziałowi w moim życiu.
Moje zainteresowania od dawna były zbieżne z różnymi niekonwencjonalnymi metodami pomocy innym, dlatego też, po doświadczeniu na sobie możliwości, jakie daje numerologia, zdecydowałem się zająć nią profesjonalnie.
Od 2007 roku ukończyłem szereg szkoleń ogólnych i specjalistycznych. Wsparciem w mojej pracy numerologa jest  technika Theta-Healing, która została zapoczątkowana w Stanach Zjednoczonych przez Vianne Stibal oraz Soul Body Fusion.
Moimi innymi pasjami są fotografia, piłka siatkowa oraz turystyka.
Umów się na spotkanie

Rekomendacje

„Michała Skibińskiego poznałam we wrześniu 2013 na targach Medycyny Naturalnej. Nasza pierwsza rozmowa trwała godzinę, po tym zdecydowałam się na wizytę konsultacyjną.
Michał uświadomił mi dlaczego mimo tkwiącego we mnie ogromnego potencjału „nie mogę ruszyć z miejsca”. Zawsze czułam, że coś mnie powstrzymuje, coś mnie blokuje, mimo że sama kładłam duży nacisk na samorozwój. To potwierdziła numerologia. Zamówiłam portret numerologiczny a następnie konsultacje biznesowe, gdyż planowałam założyć własną działalność gospodarczą.
Michał jest osobą bardzo zaangażowaną w to co robi. Ma ogromną wiedzę nie tylko na temat numerologii, lecz również energetyki człowieka, wykorzystuje różne metody z klientem. W tej chwili (luty 2014) jestem właścicielką firmy, o której marzyłam wiele lat, robię to co lubię, odcinam więzy, które nie mają już racji bytu, czuję pewność tego co robię i kim jestem. Czuję, że ruszyłam z miejsca.
Oczywiście podejmowałam wiele działań, aby dotrzeć do miejsca, w którym jestem, jednak nie wątpię, że jednym z ważniejszych była współpraca z Michałem. Dziękuję.”
Dorota Klepacka , dLab Laboratorium Terapii Naturalnych Warszawa

„O numerologii mogłabym mówić dużo tak wiele wniosła do mojego życia, że sama nie wiem o czym wspomnieć żeby móc to najlepiej zobrazować. Powiem tak, numerologia jest jak pokrętło w radio, pomaga dostroić odbiór, wejść na odpowiednia fale jakby dostraja umysł z sercem żeby wreszcie mogły ze sobą kompatybilnie współpracować. Zmiana ustawienia w moim przypadku to zmiana widzenia świata o 180 stopni w ta pozytywna stronę.
Polecam Michała z całego serca! „
Kinga 5-ka numerologiczna

„Jako numerolog Michał jest bardzo rzetelny i pełen szczerego zaangażowania w wykonywanie swojej pracy. To co robi, traktuje z powagą i szacunkiem. Jest w tym bardzo rzetelny i poufny. Michał ewidentnie ma swoją silną wizję i misję dotyczącą numerologii w życiu, czemu daje wyraz publikacją codziennych darmowych interpretacji numerologicznych. Przez zaangażowanie się w tą czynność Michał pokazuje swoje pełne zainteresowanie dobrem swoich klientów i ogólnie ludzi zainteresowanych numerologią. Co 
im z kolei pomaga w zrozumieniu tendencji określonego dnia, i codziennego korzystania z dobrodziejstw numerologii.”
Ania 8-ka numerologiczna

„Moja przygoda z numerologia zaczęła się nieśmiało prawie 2 lata temu, przy jakimś okazyjnym spotkaniu z Panem Michałem Skibińskim. Potrzebowałam roku, aby wewnętrznie dojrzeć do tego, aby powierzyć swój los w ręce Pana Michała. Pan Michał opisał mój pełen profil numerologiczny i zaproponował zmianę. Zaproponowana zmiana i serdeczne rozmowy z Panem Michałem skutecznie wzmocniły moje poczucie własnej wartości co przełożyło się na większa asertywność, tak potrzebną mi w pracy, ale też i w rodzinie. Od czasu współpracy z Panem Michałem udało mi się zrealizować dwa zamierzenia, z których jedno odkładałam przez 6 lat, a drugie dekadę dłużej…
Dzięki panu Michałowi czuję się mocniejsza i wiem, że droga samorozwoju, która sobie obrałam jest słuszna.”
Alicja 11-ka numerologiczna

Szczerze i gorąco polecam usługi Michała – jest absolutnie profesjonalny, taktowny, pomocny i posiada rzadką dziś umiejętność słuchania drugiego człowieka. Jego ogromna wiedza pozwala na głęboką analizę i dokonanie zmian, które w moim przypadku zaowocowały już po kilku dniach od spotkania.
Agnieszka 6-ka numerologiczna

„Piszę ten krótki list by zachęcić Was do skorzystania z usług Pana Michała Skibińskiego, numerologa, który pomógł mi poukładać moje sprawy. Przedziwne, choć nie chcę wdawać się w szczegóły, ale jego spostrzeżenia, zapowiedzi i zmiany, które zaproponował sprawiły, że przebudowałem swoje życie. Żyję spokojniej, w bardziej zrównoważony sposób. Jednocześnie sprawił, że odniosłem i odnoszę sukces na polu biznesu i choć prawdziwym jest, że pieniądze szczęścia nie dają to jednak ich brak bywa prawdziwym nieszczęściem. Rady Pana Michała spowodowały, że zmienił się mój stosunek do prowadzenia firmy. Robię to dużo spokojniej, a sukces przychodzi sam. Oczywistym jest, że każdy ma inne potrzeby, ja mogę polecić Pana Michała jako doradcę życiowego w bardzo szerokim zakresie. Od spraw osobistych (tu też pomógł mi bardzo) po najbardziej skomplikowane decyzje biznesowe.”
Bogdan 4-ka numerologiczna

„Michał Skibiński:
Człowiek o niezwykłej charyzmie i zniewalającym uśmiechu. Swoją ogromną wiedzą oraz entuzjastycznym podejściem i zgłębianiem tej tajemniczej dziedziny życia zjedna sobie każdego i przekona do wiary w numerologię nawet kogoś z początku tak sceptycznego jak ja. Dzięki jego bardzo profesjonalnemu podejściu podczas spotkania czułam się zarówno bardzo dobrze potraktowana jako klient, jak i… otoczona prawdziwą troską. Michał sprawia wrażenie, że to co robi – robi z powołania i cel, który mu przede 
wszystkim przyświeca, to pomoc innym. Otworzył moje oczy na wiele spraw i rzucił nowe światło na liczne wydarzenia mojego życia. Zdecydowanie polecam numerologiczną przygodę z nim – jestem pewna, że zmieni życie każdego na zawsze. I na lepsze.”
Ewa 5-ka numerologiczna

„Gorąco polecam usługi Pana Michała wszystkim, którzy chcą wpłynąć na swój los. Spotkanie z Panem Michałem, to spotkanie nie tylko z profesjonalizmem i ogromną wiedzą, ale przede wszystkim spotkanie z ciekawym człowiekiem, które w moim przypadku zaowocowało szeregiem pozytywnych zmian w moim życiu. Zaintrygowana rozmową poprzedzającą nasze spotkanie, skorzystałam z oferty przygotowania pełnego profilu numerologicznego.
Profesjonalnie zebrany materiał został szczegółowo omówiony, a wszelkie istotne kwestie drobiazgowo opisane i wyjaśnione. Moje wewnętrzne przekonanie o mocy, jaką mają liczby oraz wiedza, którą podzielił się ze mną Pan Michał sprawiły, że zaczęłam pod okiem Pana Michała stosować się do Jego instrukcji, kładąc szczególny nacisk na moją własną pracę, systematyczność i konsekwencję. Już w krótkim czasie zauważyłam pozytywne zmiany, a wiedza dotycząca liczb pozwoliła i pozwala mi wzmacniać moje działania. Przykładem jest chociażby świadomość wagi liczb w kontekście dat, w których podpisuję ważne dokumenty i dalszego biegu zdarzeń. Zmiana energii przełożyła się na zmianę mojego zachowania, a także wyglądu (promienna twarz, radość życia, lekkość). W moim otoczeniu zaczęli pojawiać się pozytywni ludzie. Sfera zawodowa także nabrała dobrego tempa. Wszystko zaczęło iść swoim torem!
Jestem bardzo wdzięczna losowi, że miałam możliwość spotkania Pana Michała na swojej drodze. Dziękuję za to codziennie i polecam Jego usługi.”
Iwona 9-ka numerologiczna

„Z Michałem Skibińskim przyjaźnimy się już od wielu lat i pomimo, że zawsze byłem sceptycznie nastawiony do numerologii, dzięki jego osobowości i podejściu do całego zagadnienia zdecydowałem się na „portret numerologiczny”, który wystawił mi Michał. Zaznaczę na samym początku, że nigdy nie zdecydowałbym się na to u innej osoby, bo zwyczajnie w świecie nie byłem nigdy w stu procentach przekonany do całej sprawy, a dzięki temu, że Michała znam od wielu lat, zdecydowałem się spróbować.
Czy było warto? Mój „portret numerologiczny” dostałem od Michała jakieś dwa lata temu, w momencie kiedy zadawałem sobie wiele pytań na tematy związane z moją dalszą przyszłością. Właśnie w tamtym okresie zostałem ojcem, byłem tuż po ślubie i pomimo tego, że nie miałem problemów finansowych w mojej głowie gromadziło się wiele myśli, nieuporządkowanych, związanych z odpowiedzialnością za córkę, rodzinę, związanych z moja karierą zawodową, a może bardziej z tym, czy chcę dalej robić to co robię. Stojąc na rozstaju to właśnie Michał i niedoceniana przeze mnie numerologia okazały się bodźcem do zmian, które wdrożyłem w życie i jestem z nich bardzo zadowolony. Przeprowadziłem się z rodziną za granicę i pomimo, że nie kierowały nami pobudki finansowe, a raczej chęć spróbowania czegoś nowego, poznania nowych ludzi, „poczucia” innej kultury i nowego miejsca, nasza decyzja bez pomocy Michała i numerologii pewnie nie byłaby wcielona w życie… Dziś cały czas kieruję się radami, które dał mi Michał i wiele swoich decyzji opieram na moim „portrecie numerologicznym”. Tak więc mogę przyszłym klientom Michała, a także osobom niezdecydowanym, ale pragnącym uporządkować swoje życie, osobom które chcą konkretnych odpowiedzi, dat i dni – wizytę u znakomitego fachowca jakim jest Michał Skibiński, a z drugiej strony wizytę u uczciwego i serdecznego człowieka, który każdą osobę, potraktuje tak samo jak potraktował mnie.
W swoim imieniu, mogę uczciwie polecić Państwu wizytę u Michała.”
Paweł 9-ka numerologiczna

„W życiu mało jest przypadków a poznanie numerologa już z pewnością przypadkowe być nie może. Moje spotkanie z Michałem miało miejsce ponad rok temu i wtedy właśnie zdecydowałam się na zmianę numerologiczną. Konsultacja z Michałem ma niewątpliwie działanie terapeutyczne. Jego profesjonalizm, ciepło, niesamowita intuicja sprawiają, że spotkanie z nim jest niezapomniane i wywiera bardzo duże wrażenie. Podczas rozmowy usłyszałam absolutnie prawdziwe słowa o tym jaka jestem, być może dlatego łatwiej przyszło mi uwierzyć w to jaka jeszcze być mogę i co mogę w swoim życiu zmienić. Czas jaki minął od zmiany numerologicznej był okresem ogromnych zmian pod wieloma względami. Zaczęłam robić rzeczy, o których nie myślałam, że staną się moim udziałem. Zdobyłam masę zupełnie nowych doświadczeń. Teraz doświadczam życia z zupełnie innej perspektywy, nabrało ono tempa i zupełnie innego wymiaru. Czasem trudno mi uwierzyć, że to wszystko, co stało się moim udziałem od tamtej pory wydarzyło się tylko w przeciągu ostatnich kilkunastu miesięcy. Numerologia odkryła przede mną mój potencjał. Usunęła ograniczenia. Pozwoliła uwierzyć w siebie i z optymizmem spojrzeć w przyszłość. Dowiedziałam się z czego wynikają pewne blokady i problemy. Nie mam najmniejszych wątpliwości, że moja przyszłość jest tylko lepsza. Wciąż jestem ciekawa co nowego przyniesie kolejny dzień. Czasem mamy wrażenie, że nasze życie utknęło w martwym punkcie. Szara codzienność pozbawia nas motywacji do działania. Wtedy zazwyczaj los podaje nam rękę i czasem jest to właśnie spotkanie z Michałem Skibińskim.”
Monika 5-ka numerologiczna

„Spotkanie z Panem Michałem Skibińskim zapoczątkowało wiele pozytywnych zmian w moim życiu osobistym i zawodowym. Poprzez numerologię Pan Michał pokazał mi jak mogę wykorzystać swoje talenty i cechy osobowości, by wieść szczęśliwe i satysfakcjonujące życie. Pan Michał wykazał się przy tym pełnym profesjonalizmem, a numerologia od czasu naszego pierwszego spotkania (prawie 2 lata) towarzyszy mi na co dzień. Zatem, jeśli jesteś gotowy by dowiedzieć się o drzemiących w Tobie możliwościach i wykorzystać je, by wzbogacić swoje życie serdecznie polecam.”
Karolina 11-ka numerologiczna

„Michał Skibiński- To wyjątkowa osoba w moim życiu. Pomógł mi kiedy najbardziej tego potrzebowałam. Wykonał dla mnie portret numerologiczny, zmienił podpisy, uświadomił jak wielką rolę w naszym życiu odgrywają liczby, ile można wyczytać z daty urodzenia…Opowiada o tym z taką pasją, że słucha się go z wielkim zaciekawieniem. Ma olbrzymią wiedzę, którą chętnie się dzieli…Mam wrażenie, że od tamtej pory , żyje mi się łatwiej…coś w tym jest.
Serdecznie polecam.”
Justyna 1-ka numerologiczna

„Numerologią interesuję się od wielu lat. Przeczytałam kilka książek, próbowałam poznać swoje mocne i słabe strony, przypisane mojej liczbie urodzeniowej. Traktowałam ją, jak jeden z wielu elementów samopoznania, ale było to trochę jak zabawa z horoskopami z gazety. Wszystko się zmieniło kiedy poznałam prawdziwych numerologów i okazało się, że znając tylko moje imiona i datę urodzenia mogą opowiedzieć dużo o mnie i moim życiu. Teraz podchodzę do numerologii poważniej i bardziej pragmatycznie. Uważam, że jest to dziedzina nauki, której nie należy lekceważyć, tylko z niej korzystać. Dlatego zdecydowałam się na tzw. profesjonalną zmianę numerologiczną, a od kilku lat dokładnie sprawdzam daty ważnych wydarzeń. Często korzystam z porad udzielanych mi przez pana Michała Skibińskiego, w doborze najlepszych dla mnie dat, a nawet godzin. Doradza mi także jaki czas w roku, powinnam np. poświęcić na intensywną pracę, która przyniesie owoce, a kiedy lepiej odpocząć, bo czego bym nie zrobiła będę „odbijać się od ściany”. Kiedy to wiem, czuje się pewniej. A jeśli tylko mam wpływ na to, zawsze pilnuję, aby umawiać się np. na ważną rozmowę wtedy, kiedy liczby mi sprzyjają. Oczywiście nasze życie jest złożone i wpływa na nie więcej rzeczy, nie tylko numerologia. Jednak, moim zdaniem, jest ona bardzo przydatnym narzędziem w pracy, biznesie, budowaniu relacji, życiu osobistym i lepszym poznaniu samego siebie.”
Marta 7-ka numerologiczna

„Od samego początku studiów Michała nad numerologią do dziś chętnie konsultuję niejasne dla mnie intuicje i ważne działania. Jego wiedza i umiejętności upewniają mnie co do podjętych decyzji. Mam do niego pełne zaufanie.
Michał do pasji poznania starej wiedzy dołożył doświadczenia spotkań z cyfrowymi kodami, które zapisane są w naszych datach urodzin czy imionach oraz mocno rozwinął intuicję, co zwykle zadziwia osoby, korzystające z jego usług po raz pierwszy.”
Szymon 7-ka numerologiczna

Certyfikaty