SIÓDEMKA 7

Jest jedyną wibracją, której łatwo się nie scharakteryzuje! Jeśli jesteś 7-ką często  jesteś  tajemnicza, często hermetyczna, enigmatyczna. Wybitnie inteligentna, z dużą wnikliwością myślenia. Głębokie wnętrze, lubisz analizować i doświadczać, nie wierzysz w słowa innych – przysłowiowy „niewierny Tomasz”. Duże zdolności kojarzenia sytuacji i wyciągania wniosków. Masz ogromną intuicję. Uważana za mądrą i godną zaufania. Esteta, lubisz piękno, duże zdolności artystyczne. Nie łatwo uzewnętrzniasz swoje uczucia, mimo że w wewnątrz duża wrażliwość. Masz duże wymagania, które spełnić udaje się nielicznym.

1    2/11    3    4/22    5    6/33    7    8/44    9

Button Text

Numerologią interesuję się od wielu lat. Przeczytałam kilka książek, próbowałam poznać swoje mocne i słabe strony, przypisane mojej liczbie urodzeniowej. Traktowałam ją, jak jeden z wielu elementów samopoznania, ale było to trochę jak zabawa z horoskopami z gazety. Wszystko się zmieniło kiedy poznałam prawdziwych numerologów i okazało się, że znając tylko moje imiona i datę urodzenia mogą opowiedzieć dużo o mnie i moim życiu. Teraz podchodzę do numerologii poważniej i bardziej pragmatycznie. Uważam, że jest to dziedzina nauki, której nie należy lekceważyć, tylko z niej korzystać. Dlatego zdecydowałam się na tzw. profesjonalną zmianę numerologiczną, a od kilku lat dokładnie sprawdzam daty ważnych wydarzeń. Często korzystam z porad udzielanych mi przez pana Michała Skibińskiego, w doborze najlepszych dla mnie dat, a nawet godzin. Doradza mi także jaki czas w roku, powinnam np. poświęcić na intensywną pracę, która przyniesie owoce, a kiedy lepiej odpocząć, bo czego bym nie zrobiła będę “odbijać się od ściany”. Kiedy to wiem, czuje się pewniej. A jeśli tylko mam wpływ na to, zawsze pilnuję, aby umawiać się np. na ważną rozmowę wtedy, kiedy liczby mi sprzyjają. Oczywiście nasze życie jest złożone i wpływa na nie więcej rzeczy, nie tylko numerologia. Jednak, moim zdaniem, jest ona bardzo przydatnym narzędziem w pracy, biznesie, budowaniu relacji, życiu osobistym i lepszym poznaniu samego siebie.

Marta 7-ka numerologiczna

***

Od samego początku studiów Michała nad numerologią do dziś chętnie konsultuję niejasne dla mnie intuicje i ważne działania. Jego wiedza i umiejętności upewniają mnie co do podjętych decyzji. Mam do niego pełne zaufanie.

Michał do pasji poznania starej wiedzy dołożył doświadczenia spotkań z cyfrowymi kodami, które zapisane są w naszych datach urodzin czy imionach oraz mocno rozwinął intuicję, co zwykle zadziwia osoby, korzystające z jego usług po raz pierwszy.

Szymon 7-ka numerologiczna