Otaczający nas świat składa się z liczb.
Nie ma dnia, aby nam nie towarzyszyły.

Umów się na spotkanie

Na każdym kroku, czy to w domu, czy to w pracy cyfry są z nami czy tego chcemy czy nie. Dlatego też m.in. pojawiła się wiedza zwana numerologią, która tłumaczy wpływ liczb, cyfr, numerów i dat na nasze życie. Numerologia, którą mam zaszczyt się posługiwać jest numerologią pitagorejską i jak sama nazwa sugeruje podwaliny pod nią zbudował Pitagoras.

Natomiast największą praktyczną pomoc w postaci zmiany numerologicznej daje metoda opracowana przez Glady Lobos, którą miałem okazję poznać osobiście. Numerologia, którą propaguję jest praktyczna, pomocna w codziennym życiu, wspiera nas w czasach poszukiwań i wątpliwości. Jest to wiedza, która przy naszym zaangażowaniu może odkryć w nas talenty, o które sami siebie nie posądzaliśmy, odblokować abyśmy mogli w końcu zrealizować to, o czym od zawsze marzyliśmy. Numerologia to nie wróżby, to informacja ułatwiająca podejmowanie decyzji, pomagająca unikać błędów oraz wspierająca własną intuicję. Jeżeli coś Cię męczy, nie możesz sobie znaleźć miejsca, nie umiesz sobie wytłumaczyć pewnych zdarzeń, chcesz mieć więcej podpowiedzi, w którą stronę kierować swe działania zapraszam do skorzystania z mojej pomocy.

Wzór numerologiczny pozwala nam uświadomić sobie nad czym warto pracować, by kontrolować negatywne odsłony osobowości i niwelować ich wpływ na nasze życie. Możemy z wyprzedzeniem poznawać na co ukierunkować nasze działania w danym roku, aby podejmować decyzje zgodnie ze swoimi wibracjami a przede wszystkim we właściwym momencie. Brak spójności między naszymi imionami, nazwiskami i datą urodzenia często powoduje blokady, kłopoty w różnych sferach życia, przyciąganie problemów lub niezrozumienie samego siebie. Wsparcie i możliwość zmian w życiu daje właśnie numerologia poprzez informacje i świadomość dominujących wibracji w naszym wnętrzu.

Już od momentu narodzin, liczby mają wpływ na nasze życie. Ich działanie odczuwalne jest w naszym charakterze, osobowości, talentach oraz w doświadczaniu pozytywnych i negatywnych zdarzeń. Imiona i nazwiska wraz z datą urodzenia tworzą unikalny wzór numerologiczny, który nie tylko pozwala nam odczytać cechy charakteru czy predyspozycje, ale może również w określeniu jakie wybrać studia, jakie są nasze cele życiowe a nawet przeznaczenie.

To właśnie wielkiemu greckiemu filozofowi zawdzięczamy użyteczny charakter numerologii, która pozwala poznać i zrozumieć nasze predyspozycje i osobowość. Gdy ktoś ma różnego rodzaju kłopoty, jest konfliktowy lub mimo ciężkiej pracy i posiadanych talentów nie osiąga sukcesu, istnieje daleko idące prawdopodobieństwo, że jest to skutkiem dużych blokad w Portrecie Numerologicznym!

Aby obliczyć jaką wibracją jesteś należy sprowadzić datę urodzenia do jedności. Np. 21.01.2013=2+1+0+1+2+0+1+3=10=1+0=1 czyli osoba urodzona tego dnia jest numerologiczną 1-ką.

(Uwaga! Jeżeli wynik jest 11, 22, 33, 44 nie sprowadzamy już tej liczby do jedności)

„Uwaga – suma daty jest główną informacją – tzw. drogą życia – natomiast na pełny obraz składa się wiele dodatkowych analiz, także taka ogólna charakterystyka mówi nam o głównych cechach czy predyspozycjach danej wibracji a nie o konkretnym człowieku.

Sprawdź swoją liczbę:   1   2/11   3   4/22   5   6/33   7   8/44   9

Umów się na spotkanie