“Tajemnice sportu”. 11 października, czyli szczęśliwy dzień polskiej piłki

11 października jest niewątpliwie szczęśliwym dniem w polskiej piłce. W 2006 roku pokonaliśmy Portugalczyków, z którymi ponownie tego samego dnia zmierzymy się w Lidze Narodów. W 2008 roku mierzyliśmy się z Czechami,a siedem lat później cieszyliśmy się z awansu do Euro 2016.

Wybór imienia przy narodzinach determinuje całe nasze życie?

Imię w pewien sposób nas definiuje. Jednak nie zawsze utożsamiamy się z imieniem nadanym nam przy urodzeniu. Czy wybór imienia przy narodzinach determinuje całe nasze życie? Zapytaliśmy o to numerologa Michała Skibińskiego oraz dziennikarkę Dellfinę Dellert, która urodziła się jako Agnieszka. Dlaczego zdecydowała się na zmianę imienia? I czym kierowała się przy wyborze nowego? Jak konkretne imię ma się w numerologii? Czy data urodzenia może odpowiadać danemu imieniu?

W świecie cyfr – Wywiad

Przez cały tydzień cieszymy się czwartymi urodzinami naszego radia. Czy czwórka to szczęśliwa cyfra dla Polskiego Radia Dzieciom?

Jaki będzie rok 2016? – 31 grudnia 2015

Jaki będzie rok 2016 – wg numerologa i wizjonerki. Czy to będzie rok spokoju czy gwałtownych zwrotów akcji? Co czeka Polaków, jakie zmiany w gospodarce, polityce, pogodzie, sporcie? Jak się nastawić na Nowy Rok?

Wielka siła liczb życia

Nie możesz znaleźć partnera? Masz nieustanne kłopoty rodzinne? Szukasz bezskutecznie pracy? Wszystkiemu może być winna kombinacja liczb, związana z twoim życiem.

Wyborcze numery rozlosowane. Który może przynieść sukces?

My postanowiliśmy sprawdzić, czy cyfry mogą politykom pomóc i czy mogą też zaszkodzić? O tym z numerologiem Michałem Skibińskim rozmawiał reporter RMF FM, Romuald Kłosowski.