CZWÓRKA 4/22

Jeśli jesteś „4-ką” to jesteś osobą wytrwałą, odpowiedzialną, stałą. Nie boisz się pracy, wypełniasz swe obowiązki należycie, można na Tobie polegać. Nie boisz się wyzwań i ogromu pracy przed sobą. Ryzykujesz wtedy kiedy masz gwarancje powodzenia. Jesteś logiczna, analizujesz i niezwykle uparta. Często konserwatywna, z trudem dajesz ponosić się fantazjom. Masz dobrą pamięć szczególnie nie zapominasz doznanych krzywd. Prawdziwy przyjaciel na dobre i na złe.
Natomiast osoba o wibracji mistrzowskiej 22 to połączenie materii i ducha, urodziła się m.in. po to aby tworzyć, działać a przede wszystkim pracować a jednocześnie służyć wyższym ideałom. Charyzma i zdolność zarządzania, pułapką może być nieposkromiona ambicja.

1    2/11    3    4/22    5    6/33    7    8/44    9

Umów się na spotkanie

Szanowni Państwo

Piszę ten krótki list by zachęcić Was do skorzystania z usług Pana Michała Skibińskiego, numerologa, który pomógł mi poukładać moje sprawy. Przedziwne, choć nie chcę wdawać się w szczegóły, ale jego spostrzeżenia, zapowiedzi i zmiany, które zaproponował sprawiły, że przebudowałem swoje życie. Żyję spokojniej, w bardziej zrównoważony sposób. Jednocześnie sprawił, że odniosłem i odnoszę sukces na polu biznesu i choć prawdziwym jest, że pieniądze szczęścia nie dają to jednak ich brak bywa prawdziwym nieszczęściem. Rady Pana Michała spowodowały, że zmienił się mój stosunek do prowadzenia firmy. Robię to dużo spokojniej, a sukces przychodzi sam. Oczywistym jest, że każdy ma inne potrzeby, ja mogę polecić Pana Michała jako doradcę życiowego w bardzo szerokim zakresie. Od spraw osobistych (tu też pomógł mi bardzo) po najbardziej skomplikowane decyzje biznesowe.

Bogdan 4-ka numerologiczna