PIĄTKA 5

Jeśli jesteś 5-ką – cechuje Cię zmienny charakter. Jesteś żywiołową personą, niespokojną i wszechstronną. Trudno Ci usiedzieć na jednym miejscu. Cenisz sobie wolność i niezależność, nie lubisz się tłumaczyć nikomu ze swego postępowania. Impulsywność i niecierpliwość to też nie odłączne atrybuty 5-ki. Żywotna, lubiąca rozmawiać, często kontrowersyjna, nie zgadza się z obowiązującymi obyczajami czy porządkami. Lubi niespodzianki, nieznane i ryzykowne. Jest ciekawska i uwielbia zadawać pytania. Dobrze rozwinięty zmysł intuicji, szybko reaguje na bodźce. Bywa słomiany zapał a wspomniana niecierpliwość utrudnia doprowadzenie do końca podjętych zadań.

1    2/11    3    4/22    5    6/33    7    8/44    9

Umów się na spotknie

O numerologii mogłabym mówić dużo tak wiele wniosła do mojego życia, że sama nie wiem o czym wspomnieć żeby móc to najlepiej zobrazować .Powiem tak ,numerologia jest jak pokrętło w radio, pomaga dostroić odbiór, wejść na odpowiednia fale jakby dostraja umysł z sercem żeby wreszcie mogły ze sobą kompatybilnie współpracować ;). Zmiana ustawienia w moim przypadku to zmiana widzenia świata o 180 stopni w ta pozytywna stronę.

Polecam  Michała z całego serca!

 

Kinga 5-ka numerologiczna

***

W życiu mało jest przypadków a poznanie numerologa już z pewnością przypadkowe być nie może. Moje spotkanie z Michałem miało miejsce ponad rok temu i wtedy właśnie zdecydowałam się na zmianę numerologiczną. Konsultacja z Michałem ma niewątpliwie działanie terapeutyczne. Jego profesjonalizm, ciepło, niesamowita intuicja sprawiają, że spotkanie z nim jest niezapomniane i wywiera bardzo duże wrażenie. Podczas rozmowy usłyszałam absolutnie prawdziwe słowa o tym jaka jestem, być może dlatego łatwiej przyszło mi uwierzyć w to jaka jeszcze być mogę i co mogę w swoim życiu zmienić. Czas jaki minął od zmiany numerologicznej był okresem ogromnych zmian pod wieloma względami. Zaczęłam robić rzeczy, o których nie myślałam, że staną się moim udziałem. Zdobyłam masę zupełnie nowych doświadczeń. Teraz doświadczam życia z zupełnie innej perspektywy, nabrało ono tempa i zupełnie innego wymiaru. Czasem trudno mi uwierzyć, że to wszystko, co stało się moim udziałem od tamtej pory wydarzyło się tylko w przeciągu ostatnich kilkunastu miesięcy. Numerologia odkryła przede mną mój potencjał. Usunęła ograniczenia. Pozwoliła uwierzyć w siebie i z optymizmem spojrzeć w przyszłość. Dowiedziałam się z czego wynikają pewne blokady i problemy. Nie mam najmniejszych wątpliwości, że moja przyszłość jest tylko lepsza. Wciąż jestem ciekawa co nowego przyniesie kolejny dzień. Czasem mamy wrażenie, że nasze życie utknęło w martwym punkcie. Szara codzienność pozbawia nas motywacji do działania. Wtedy zazwyczaj los podaje nam rękę i czasem jest to właśnie spotkanie z Michałem Skibińskim.

Monika 5-ka numerologiczna

***

Michał Skibiński: Człowiek o niezwykłej charyzmie i zniewalającym uśmiechu. Swoją ogromną wiedzą oraz entuzjastycznym podejściem i zgłębianiem tej tajemniczej dziedziny życia zjedna sobie każdego i przekona do wiary w numerologię nawet kogoś z początku tak sceptycznego jak ja. Dzięki jego bardzo profesjonalnemu podejściu podczas spotkania czułam się zarówno bardzo dobrze potraktowana jako klient, jak i… otoczona prawdziwą troską. Michał sprawia wrażenie, że to co robi – robi z powołania i cel, który mu przede
wszystkim przyświeca, to pomoc innym. Otworzył moje oczy na wiele spraw i rzucił nowe światło na liczne wydarzenia mojego życia. Zdecydowanie polecam numerologiczną przygodę z nim – jestem pewna, że zmieni życie każdego na zawsze. I na lepsze.

Ewa 5-ka numerologiczna